Březen 2010

Můj bývalý blog

31. března 2010 v 14:45 Různé
Můj býValý blog, krerý je hlavně o Hilary Duffl, který už rok nevedu nebo sem si dala pauzu kdo ví? Poraďte mi jestli ho mám ještě dát do provozu. :)


Hubnutí?

30. března 2010 v 18:41 Různé
Chcete zhubnout?

- Připadáte si tlustí?
- Nevejdete se do kalhot?
- V trošku upnutějším tričku vám koukají špeky? Asi tak....?

špeky
... 1. Buď přestanete jíst..
... 2.Začnete cvičit...
Ani jedna z těchto možností není úplně bezvadná. Přestat jíst nebo-li ztrácení tělesné hmotnosti klesá pod obvyklou úroveň, kdy poškozuje zdraví, kdy příjem energie nepokrývá energetickou potřebu organizmu. Tělo se totiž nebude mít čím živit proto začne požírat samo sebe.

Např.: řeknete si : Od Teď budu 14 dní držet dietu ať zhubnu. Za 14 dnů si zase řeknete : Tak držel/a jsem dietu 14 dní proto si ted můžu dopřát to co sem si nedopřál/a. Tomuto se říká "jojo efekt" Vy sice jste drželi dietu ale až zase začnete jíst (více) přiberete ještě víc kil než jste měli před dietou. Takže je nejlepší když nebudete obelhávat vlastní mozek tím že to nemůžete jíst protože je to moc tučný ale dáte si jenom poloviční dávku.
Tím zhubnete polovinu toho co by jste normálně snědli.


Cvičit?
Ano ale ne aby jste se uháněli moc. Hodina a půl denně úplně stačí. Pokud jste žena a budete třeba půl hodiny běhat, tak si nemyslete že jste schodila 5 kilo. U žen se tukové buňky začnou
vylučovat až po půl hodině.

Hubnutí může skončit u tzv. ANOREXIE či MENTÁLNÍ ANOREXIE -> duševní nemoc spočívající v odmítání potravy a zkreslené představě o svém těle.

Mentální anorexie začíná nejčastěji ve věku mezi 14-18 lety života, ale může se objevit dříve i později. Často začíná jako reakce na nějakou novou životní situaci či událost, se kterou se daný jedinec nedokáže vypořádat (přechod na střední či vysokou školu, rozvod rodičů, úmrtí v rodině apod.).
Pro anorexii je charakteristické snižování hmotnosti úmyslně vyvolané daným jedincem, které vyvolává jednak snižováním příjmu tekutin a potravy, dále zvyšováním energetického výdeje, z dalších prostředků jimi využívanými je vyprovokované zvracení, průjmy či užívání anorektik a diuretik.

°°Novinky°°

30. března 2010 v 17:09 Filmy
kniha lásky
Prci, prci prcičky: kniha lásky

Sedmé pokračování světoznámé série American Pie pod názvem Book of Love se odehrává deset let od prvního dílu a vrací nás zpět do kolejí první trojice dílů. Tři noví nešťastní panicové objeví ve staré knihovně na East Great Falls High skrytou bibli (známou z prvního dílu). Naneštěstí je pro ně kniha celá poničená a obsahuje spoustu nekompletních rad a návodů. Potkáváme tu nové tváře, jako například dalšího Stiflera nebo tváře staré, jako je třeba Jimův otec, coby Noah Levenstein. Bible nás zavede na zábavnou cestu, jak ztratit své panictví …                                                          (zdroj: bav-se.cz)

30.3 2010

30. března 2010 v 17:04 _mOjE k€ci_
Aoj,
Takže.. Na Facebooku znám plno skupin :,, Nesnášíme Justina Biebera" myslím že Justin je v pohodě a ostatní mu jenom závidějí. x(

Kdo se mnou souhlasíí ?? :)

(Nezapomente se hlásit do soutěže o diplom :))
Justin

Komedie

28. března 2010 v 11:59 Filmy
f
Vlastní pravidla
Zábavná komedie která vás 100% pobaví.Rachel (Lindsay Lohan) je typický rebelující teenager. Křičí, vzteká se, pije alkohol a je nekontrolovatelná. Poté, co způsobí dopravní nehodu a pohár trpělivosti přeteče, to její matka Lilly (Felicity Huffman) nevydrží a vezme ji do domu své panovačné matky Georgie (Jane Fonda), i když si sama slibovala, že do něj už nikdy nevkročí. Georgia vždycky určovala pravidla, její dcera Lilly jimi trpěla a vnučka Rachel je začala porušovat...                      (http://bav-se.net/articles.php?article_id=431)
b
Blafuj jako Backham
Ústřední postavou filmu je 18-letá Jesse, která chce hrát jenom svůj oblíbený fotbal. Její rodiče chtějí, aby byla krásnou, mladou a konzervativní indickou slečnou. Nesouhlasí s jejím hraním fotbalu s kluky v parku. Jesse se náhodou seznámí s Jules, která ji představí fotbalovému trenérovi dívčího týmu, ve kterém sama hraje. Otevírají se jí nové možnosti. Konečně může začít hrát profesionálně. A tak začíná její kariéra nejenom na poli fotbalovém, ale také milostném. V pravidelných trénincích pokračuje i přes nesouhlas rodičů.
                                                                                         (bav-se.cz)Blbí
Blbý a blbější 1
Dva spolubydlící hlupáci, kteří si šetří na vysněný obchod s červy, přišli díky smůle a vlastní nešikovnosti o zaměstnání a nyní se vydávají napříč Amerikou, aby odevzdali původní majitelce její ztracený kufřík plný peněz. Nic nevadí, že sami mají prázdné peněženky, ještě prázdnější hlavy a dvojici zloduchů v patách…        Jim
Ace Ventura: zvířecí detektiv
Ace Ventura je specialistou na pátrání po ztracených zvířatech. Jeho nejnovějším případem je pátrání po delfínovi Snowflakeovi, který je maskotem Miamských delfínů, což je tým amerického fotbalu. Delfína ukradli neznámí muži a mužstvo je bez svého maskota značně nejisté, což není před blížícím se Miamským pohárem ten nejlepší stav. Ředitelka marketingu Melissa Robbinsová je sice šokovaná Venturovým klackovitým chováním, přesto mu však případ svěří. Zpočátku se zdá, že stopa vede k bohatému Ronaldu Campovi, který nedávno koupil zařízení na přepravu delfínů a je známý svým zájmem o americký fotbal.kral
Král videoher
Alex (Allen Covert) má sladký život. Opustí nudnou práci jako úředník, živí se testováním počítačových her a neschází mu skoro nic. Ovšem jen do té doby, kdy jeho spolubydlící utratí všechny peníze na nájem v "masážním salonu". Alex se tak ocitá bez střechy nad hlavou a nezbývá mu než se nastěhovat ke své osmdesátileté babičce a jejím stejně starým, hodně bláznivým spolubydlícím. Film produkoval Adam Sandler, hvězda filmů Klik - život na dálkové ovládání a 50x a stále poprvé.

Lindsay Lohan

28. března 2010 v 11:53 *StarS*
Lindsay Dee Lohan (2.7 1986 v New York City , USA)
známá pod uměleckým jménem Lindsay Morgan Lohan, je americká herečka, popová zpěvačka a bývalá modelka. V show businessu začala jako dětská modelka v reklamách v Časopisech a televizi. V deseti začala hrát v seriálech mýdlové opery. V jedenácti debutovala ve filmu Walta Disneye Past na rodiče (The Parent Trap), kde ztvárnila obě dvojčata. O šest let později přišla její průlomová hlavní role ve filmu Protivný sprostý holky (Mean Girls), která přilákala zájem médií o její profesionální, ale i soukromý život, včetně jejího nočního života a problémů v manželství jejích rodičů.
                                                                                                           (zdroj: www.wikipedie.cz)

c
c
c
c
w
w
w

Hilary Duff

28. března 2010 v 11:45 *StarS*
Hilary Duff (28.9 1987 , Houston, Texas)
je americká herečka a zpěvačka. Po získání slávy v televizním seriálu Lizzie McGuire pokračovala dále ve své herecké kariéře. Mezi její nejznámější filmy patří Dvanáct do tuctu (2003) nebo Moderní Popelka (2004). Hilary se rozhodla dobýt i svět pop-music a vydala několik velmi úspěšných alb. Vydala i svou vůni pod značkou parfémů Elizabeth Arden.
                                                                                    (zdroj: www.wikipedie.cz)
h
h
h
f
e
se sestrou

celebrity ! STOP !

28. března 2010 v 11:38 *Soutěže*
Budete soutěžit o diplomy a tak, že vyplníte následující otázky (níže), a pošlete mi na e-mail
(love-be@seznam.cz) fotku libovolné celebrity na které bude vypadat zaručeně sexy.
Vyhrává ten kdo dostane nejvíce hlasů, tudíž nejhezčí celebrita. (budu dávat vědět jestli jsi postoupil/a nebo ne)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jméno(přezdívka):
tvůj věk:
Tvůj blog:
Celebrita s kterou budeš soutěžit:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------