Duben 2010

Móda

29. dubna 2010 v 18:56 | KikySs |  ♥ MiLey CyRuS♥
Tato stránka je prozatím ve výstavbě =)
c
f

27.4 2010

27. dubna 2010 v 6:36 | KikySs |  _mOjE k€ci_

Ahoj,

Píšu ted, ráno, protože nevím jestli dneska stihnu jít na NOŤAS. Dneska totiž jedem se třídou na 2 nebo 3 Bio Farmy a nevím v kolik se vrátíme cca 15:30.

A hned po tom jedeme za babii pro kolo a táta chce ještě pomoct dědovi s něčím.Když tak přemejšlim u babi přece net je ( a rychlej) =)). Kdybych to ale u babii nějak nevyšlo tak potom ještě jedem na pole ( jdu se zase učit řídit auto :D) Takže vlastně přijedu kolem 19:00 - 20:00

+ bych si musela ještě připravit věci do  školy a nevim jak to budu stíhat. Uvidíme =):)

PS: nafotím vám fotky biokrav a bio ovcí :D.


Prosíím o hlas

25. dubna 2010 v 19:25 | KikySs |  _mOjE k€ci_

AHoJ milovaní NávŠtěvníci moc vám budu vděčná když mi dáte TADY
hlas :) Jsem tam jako KikySs


Děkuju tisíc krát!!


MIley

Kniha - Milníky na mé cestě

25. dubna 2010 v 19:05 | KikySs |  ♥ MiLey CyRuS♥

Milníky na mé cestě...Milníky


Jakub Prachař

25. dubna 2010 v 18:45 | KikySs |  *StarS*

Jakub Prachař

Povolání: herec 
yey.blog.cz
Národnost: česká
Věk: 26
Narození: 30.8.1983Životopis (biografie) / Informace:
Pokračovatel známé české herecké dynastie Prachařů (dědeček Ilja se proslavil nezapomenutelnou rolí statkáře Trautenberka v pohádkovém cyklu Krkonošské pohádky, otce Davida zase zviditelnila role v seriálu Ordinace v růžové zahradě, matka Dana Batulková se objevila například v seriálu Redakce) si poprvé zahrál v divadle již ve svých třinácti letech, kdy se objevil v Divadle Komedie v představení Maska. Zde také upoutal pozornost režiséra Jana Hřebejka, jenž mu nabídl první větší roli před kamerou v jedné z povídek bakalářského cyklu.

Další role (divadelní, filmové či televizní) na sebe pak nenechaly dlouho čekat. Vidět jsme jej mohli například ve filmech Úlet, Ruth to vidí jinak, Milenci a vrazi, Boží pole s. r. o., v pohádkách Poklad na Sovím hrádku, Království potoků, Boháč a chudák či v seriálech Rodinná pouta, bazén, Horákovi a samozřejmě v Ulici.

Jakub však není jen talentovaným hercem, ale také muzikantem. Ostatně jak sám podotýká, muzika ho hodně baví, a tak již několik let hraje na kytaru a zpívá v kapele Nightwork.

K tomu všemu ještě stíhá hostovat v pražském Divadle na Jezerce, v němž hraje se svou matkou v komedii Kaviár nebo čočka, v divadle Archa, kde účinkuje v projektu Ráj srdce, labyrint světa a současně zkouší pohybové představení Plačky, nebo v A-Studiu Rubín či studovat na DAMU na katedře alternativního a loutkového divadla. Zde je jeho profesorem herectví Ondřej Pavelka, s nímž se nyní potkává před kamerou v Ulici.

Relaxovat Jakub chodí do přírody. Stejně jako jeho herečtí kolegové v Ulici Rudolf Hrušínský či Štěpán Benoni rád rybaří.

zdroj - seriál Ulice                    
jakub

Proti šikaně Justina!!!!

25. dubna 2010 v 10:43 | KikySs |  Různé

Justin Bieber: Hnusná šikana na internetu

dddd
Justinovi hustě nadává tisíce cizích lidí. Justin(16) poznává temné stránky kariéry. Zamysleme se, proč mu závidět. Já osobně mu to přeju. Pomoct mu můžou asi už jen fanoušci.
Sice nejsem Justinův velký fanda ale nic proti němu nemám. Když se mi nelíbí nějaká zpěvačka nebo zpěvák taky se do něj nenavážím.
Na facebooku například kolují řeči typu: "Znám holky, který mají hlubší hlas než on!" nebo "Nebyl by tak otravnej, kdyby se konečně vyhrabal z puberty."
Otravnej? Koho otravuje? Jestli je tak ať ho prostě neposlouchají !!
Sakra, to jsou fakt docela drsné hlášky! A někteří se neštítí zajít ještě dál a otevřeně ho osočují: "Justin je teplouš!" Jiní zakládají dokonce skupiny s názvem "Justin musí zemřít!" Fakt trochu moc. Taky se objevují jeho fotky upravené ve Photoshopu, na kterých je vyobrazený jako holka.
"Když něco takového vidím, moc mě to mrzí. Nechápu, proč mají někteří lidé potřebu bavit se na úkor ostatních. Jsou hrubí a sprostí. Nepřejí mi úspěch? Závidí?" Justin nechápe, proč se na něj sesypali jako vosy. Rozhodně se ale nenechá "haters" zastrašit: "Snažím se nebrat si takový věci moc osobně a co nejmíň se koukám na internet. Moje mamka Pattie mi taky pořád říká, že si to nemám tak brát."

Není to ale vůbec lehké. Justinovi je to jasné: "Budou to zbabělci, protože všichni zůstávají v anonymitě. Škoda, rád bych jim osobně pěkně od plic řekl, co si o nich myslím." Je možné, že o to se postará armáda věrných fanoušků, které Justin naštěstí má…

Na facebooku se objevují statusy s tímto:  97% teenagerů by brečelo kdyby viděli Justina Biebera, že stojí na mrakodrapu a chce skočit! Jestli patříš k těm 3%, kteří by si vzali popcorn a řvali "salto" tak si tohle dej do statusu :D :D
A všichni aby byli "IN" klikají ,,TO SE MI LÍBÍ,,
Ale mě se to nelíbí!! KOMU SE TO JEŠTĚ NELÍBÍ Ať se přidá!

yey.blog.cz
:(

Kdo je se mnou proti?

                                                                                          (zdroj: pomocný zdroj + Já)Hilary Duff

25. dubna 2010 v 9:58 | KikySs |  *StarS*
Životopis (biografie) / Informace:
Profese: Herečka, zpěvačka
Datum narození: 28.09.1987
Místo narození: Houston, USA
Znamení: Váhy

Ashley Tisdale

25. dubna 2010 v 0:23 | KikySs |  Jak se oblíká..

Jak se oblíká Ashley Tisdale

Ash není žádná fiflena. Když nejde zrovna na velké nákupy apod. vezme si na sebe pohodlné oblečení.

ash
Ash chce ale být také "IN" a chce ukázat světu svůj vkus :) .
ashley
Jindy ale když jde na procházku se svým milovaným psem vezme si opět pohodlné oblečení..
ashley

Miley Cyrus

25. dubna 2010 v 0:20 | KikySs |  Jak se oblíká..

Jak se oblíká  Miley Cyrus

Miley má velký vkus !
KDyž chodí po nákupech, s kamarádkami apod. bere si vždy vkusné oblečení. Nikdy nemá přeplácané barvy a sluší ji takřka všechno. Miley musela hodně časopisů prozkoumat že má ve všem( v módě) jasno. :)
miley
f
 Miley je z venkova, tudíš má ráda pohodlné oblečení. (ne že by jiné nebylo,ale volné tričko a tepláky sou prostě good)
miley
Miley- paparazi

Pár tipů jak zvýšit návštěvnost

24. dubna 2010 v 13:59 | KikySs |  Různé
Skoro polovině blogařům závisí hodně na návštěvnosti, a proto se mě často ptají: ,,Jak to děláš,že máš tak velkou návštěvnost?" Neumím sice odpovědět, protože to je na každém z nás, ale mám v rukávu schovaných pár tipů.

Jak zvýšit návštěvnoust blogu

24. dubna 2010 v 13:37 | KikySs |  Různé
Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na bloček....fakt to funguje, protože jsou tam slova, která lidičky nejčastějc vyhledévaj. Tak to zkuste!


Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483

(já si myslím že tohle lidi akorát naštve )

SONsong - KONEC

24. dubna 2010 v 11:33 | KikySs |  *Soutěže*
Je tu soutěž o nej song
! pozor nechci tu žádný metal !


Můj pes

23. dubna 2010 v 15:41 | KikySs |  Různé


Můj pes
Nevím jestli Tě to bude zajímat, ale je to tu tak se můžeš podívat .

Info.:
Jméno: BENY
Datum narození: 22.4. 2006 (4 roky)
Rasa: Maltézký psík
Původ(země): Malta
na co poslouchá: sedni, lehni, hledej, místo , pojd, zůstaň, hop, nesmíš
Pro zajímavost:
Kolik stál: 4 500,-
Kde jsme ho vzali: Jiřín (u Jihlavi)
(PS: Kdyby jsi chtěl/a ještě něco vědět, napiš, odepíšu.:))
.............................................................................................................................................................. Benik

Ben
beno
benik
ben
menší zkouška..
vb
c

Rada: raději neklikej protože...

23. dubna 2010 v 7:52 | KikySs |  Různé

...Protože (jed níže ;) )


coko
c
c
c
cc

2. KDO to Asi Jee? !STOP!

23. dubna 2010 v 7:22 | KikySs |  Hádej Kdo
Tak co Poznáš kdo je  toto?? :)

??:)!! První a ještě dva vylosovaní dostanou diplomy (musí být však správná odpověď) !! 


Správná odpověĎ: EWA FARNA