Listopad 2010

Nedůvěra ?

8. listopadu 2010 v 18:52 | Týnušé |  Vztahy- láska

Co když mě podvádí ??

Miluju ho/jí, ale co když ona/on už mě ne? Co když sem ho/jí omrzel/a ?:(
Věřte, nebo ne, tuhle otázku si klade hodně lidí, a kvůli tomu vznikají hádky, potíže, stres..
Třeba jen díky tomu že vaše láska není připojená na netu, kde je deně. Honí se Vám hlavou "Kde asi je? Co dělá?? Příde vůbec, nebo se na mě vykašle?"
POTom počítáte každou sekundu její/jeho nepřítomnosti.
Udělal/a Jsem něco špatně? proč tu není? proč nenapíše? je to gesto??
Pořád se tím trápíte.. Nebuďtě smutní.. důvěřujte, i když to nejde jentak. Je přeci hezký/á a holky/kluci by jí/ho chtěli..
Nemějte strach! Jestli on/a má někoho jiného, přece by vám ještě včera nenapsal Miluji tě..


Třeba se jen baví s kamarádama , učí se, nebo uklízí pokoj.. šla/šel někam s rodiči.. všechno je možná příčina, ale bohužel si každý hned představí, že ho podvádí.. Ale může dělat dalších 1OO věcí.. Nemůže být s vámi přeci 24 hodin deně. Potřebuje taky chvilku pro sebe.
NEBOJTE SE, A AŽ SE VÁŠ MILÁČEK PŘIHLÁSÍ, URČITĚ MU NEPIŠTE HNED.. aHOJ, kDES BYL/A?
Raději se zeptejte jak si užil/a den. On/a už se přizpůsobí.. ;] Určitě to nebude nic vážnýho, to poznáte jestli se k vám chová trochu jinak.. ! :) Otevři oči, a di se provětrat ven s kamarády. Určitě na to nebudeš tolik myslet :) hodně štěstí při vztahu.

Vaše dotazy..


Poznala sem jednoho kluka.Měli sme spolu pár úletů(sex ne).On pak ale začal chodi s nějakou holkou,byli spolu asi týden.Hrozně mě to vzalo,když sem to zjistila.Zjistila sem že ho mám ráda čím dál víc.A my se pak viděli,a on že to byla chyba,jesi to s nim nezkusim já.Po dlouhým přemýšlení,sem řekla že jo.Nevěděla sem jesi jako to mám brát fakticky,psal že on to tak bere,a předtím mě řikal že by mi ani do očí nelhal.Ale prostě stejně se furt bojim.Bojim že má jinou.Další.On sice říká že ne.Ale já vim jakej byl,doufám že byl!A že už není.Ale stejně mu 100% nedůvěřuju.Měli sme se vidět,ale nějak to nevyšlo.Furt mi píše,a tak hezky.Ale mám strach.
                                                                                                                                      Werča

Werčo,
Duvera se ma budovat postupne takze s nim bud a klidne mu never(muzes mu to i rict). To, jestli mu duverovat zacnes, zalezi jen na nem, jak se bude ve vztahu chovat dal. Podle me muzes nekomu zacit naplno duverovat az tak po pul roce. Takze proste to neres a kdyz mu ani po pul roce nebudes duverovat tak se s nim rozejdi. vžDyt rozejit se muzete dycky ne?
Hlavně ho neopouštěj hned, ať pak nelituješ, protože třeba to s tebou myslí opravdu vážně.
Kdyby měl jinou určitě se to dřív nebo později dozvíš, ale co když nemá.. nemůžeš mu potom nic vyčítat, doporučuji se ho přímo zeptat jestli to s tebou opravdu myslí upřímě ;). Hodně štěstí.Napište mi taky!
ff